Изразителна победа за

Съставът на “Сливнишки герой” (Сливница) победи с изразителното 4:1 отбора на “Германея” (Сапарева баня) в мач от XXII кръг на Югозападната “В” група. Двубоят се игра на стадион “Бончук” в Дупница. Футболистите ни доминираха през целия мач като можеха да поведат с няколко гола още в началото на срещата. Защитата на “Германея” удържаше атаките на […]

още...

ФК “Сливнишки герой” (Сливница) оглави класирането след 3-ти кръг за сезон 2009/2010

В мач от 3-ти кръг на Югозападната “В” група, футболистите на ФК “Сливнишки герой” (Сливница) победиха с 1:0 отбора на “Германея” (Сапарева баня). Домакините от Сливница доминираха през първите 45 минути, но така и не стигнаха до много изгодни положения за гол. Това полувреме ще се запомни единствено с няколко спорни отсъждания на главния рефер […]